Dyrektor Działu Turbin, Armatury i Maszyn Wirujących

BH-274007
  • Dostosowane do doÅ›wiadczenia
  • Poland Rybnik
  • Permanent
  • Power Generation, T&D
  • T&D
NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, Produkcja.
Dla naszego klienta, NES prowadzi rekrutację na stanowisko:

Dyrektor Działu Turbin

Zadania:
  • Analiza wskaźników i informacji dotyczących funkcjonowania i rozwoju podległego Zakładu
  • Nadzór nad przygotowaniem biznes planów dotyczących działalności podległego Zakładu
  • Koordynacja działań związanych z przygotowaniem ofert.
  • Nadzorowanie i koordynacja działań podległego Zakładu w zakresie: controllingu finansowego, działalności handlowej, realizacji sprzedaży, działalności inwestycyjnej oraz planowanie rozwoju produktów.
  • Rozwijanie i utrzymywanie efektywnej organizacji metod pracy w podległym Zakładzie
  • Znajomość Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ) oraz nadzór nad tworzeniem organizacyjne niezbędnych programów, procedur i instrukcji w podległym Zakładzie
  • Nadzór nad zarządzaniem personelem w podległym Zakładzie
  • Nadzór i doskonalenie systemu sprawozdawczego oraz bieżące raportowanie
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach, seminariach, targach branżowych
  • Działalność marketingowa, pozyskiwanie zleceń w ramach zakładu
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie obiektów energetycznych w temacie turbin i maszyn wirujących
  • zarządzanie persolenem
  • Znajomość procesów technologicznych związanych z produkcją turbin i armatury
  • czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość jęz angielskiego
  • Uprawnienia SEP GR 2
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • praca w stałych i stabilnych zespołach kadrowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji na kontraktach remontowych jak i EPC

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.