Financial Controller

BH-274311
  • Competitive
  • Poland Warszawa
  • Permanent
  • Construction & Infrastructure
Rekrutacja dla międzynarodowego przedsiębiorstwa z branży real estate na stanowisko:

Kontroler Finansowy

Lokalizacja: Warszawa

Obowiązki:
- miesięczne raportowanie do Grupy
- czynności związane z zamknięciem miesiąca: rezerwy przychodowe i kosztowe, księgowanie rozliczenia leasingów według IFRS16
- rozliczanie prowizji agentów zgodnie z modelem prowizycjnym w firmie
- zarządzanie raportami, analizami i bazami danych
- optymalizacja narzędzi i programów
- nadzór nad pakietem raportów Power BI
- odpowiedzialność za procesy związane z finansami/biznesem/complince

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3-5 lat
- znajomość SQL, PowerQuery, VBA
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o urguntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę
- model hybrydowy (2 dni HO, 3 dni on-site)
- szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, pakiet świadczeń socjalnych)

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.