Kierownik Robót Elektrycznych ( Kolej )

BH-274295
  • 0
  • Poland Słupsk
  • Permanent
  • Power Generation, T&D
  • T&D
NES Fircroft to światowy lider na rynku rekrutacyjnym na stanowiska specjalistyczno-inżynierskie, kierownicze oraz dyrektorskie w sektorach Energetyka/OZE/Chemia/Oil&Gas

Dla jednego z naszych klientów występującego w konsorcium przy przebudowie infrastruktury elektroenergetycznej na kontrakcie kolejowym o wartości kilkudziesięciu milionów złotych prowadzimy rekrutację na stanowisko

Kierownik Robót elektrycznych

Zakres prac to:

Przebudowa infrastruktury elektroenergetycznej kolidującej z przebudową stacji kolejowej Słupsk (linie zasilające, stacje energetyczne), budowa systemu sterowania ogrzewaniem rozjazdów, budowa systemu oświetlenia, budowa linii 15kV potrzeb nietrakcyjnych.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie budowy oraz nadzór nad realizacją prac w ramach projektu
  • planowanie i organizacja robót, opracowywanie harmonogramów robót, prowadzenie dokumentacji budowy
  • kontrolowanie jakości i terminowości robót realizowanych przez podwykonawców i jednostki własne
  • planowanie oraz zamawianie środków produkcji niezbędnych do realizacji projektu,
  • analiza dokumentacji technicznej
  • monitoring kosztów budowy
  • raportowanie postępów w realizacji projektu
  • współpraca z uczestnikami projektu, w tym inwestorem i inżynierem projek

Wymagania:
  • wykształcenia wyższego technicznego w kierunku elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne
  • co najmniej 3-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Robót w zakresie elektroenergetyki
  • posiadania uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami w zakresie sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych
  • biegłej obsługi programów: pakietu MS Office, AutoCad
  • gotowością do podjęcia pracy w delegacji
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • karty sportowe
  • ubezpieczenie na życie

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.