Koordynator BHP

BH-271893-1
  • Competitive
  • Poland Słupsk
  • Permanent
  • Alternative & Renewable Energy
  • Energy from Waste / Biomass
  • Oil & Gas
Dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży energetycznej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Koordynatora BHP na inwestycji budowy stacji energetycznych.

Zakres obowiązków:
  • Współudział w przygotowaniu dokumentacji BHP dla budowy (m.in. Plan BIOZ, Plan HSE, Rejestr zagrożeń)
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentów dla prac wykonywanych przez GW
  • Współpraca z kierownikiem robót elektrycznych w zakresie tworzenia i opiniowania innych dokumentów wymaganych w procesie budowy i modernizacji stacji
  • Przeprowadzanie szkoleń wprowadzających dla wszystkich osób przebywających na terenie budowy
  • Kontrola, opiniowanie, zatwierdzanie oraz zarządzanie dokumentami wymaganymi na terenie budowy (m.in. IBWR, dokumenty pracowników, w tym oceny ryzyka zawodowego, Instrukcje BHP, dokumenty maszyn i urządzeń)
  • Organizowanie i przeprowadzanie okresowych spotkań BHP na terenie budowy
  • Codzienne przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ich dokumentowanie/ raportowanie
  • Przygotowywanie okresowych raportów BHP
  • Doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad BHP, organizacji i metod pracy oraz doboru środków ochrony zbiorowej i indywidualnej na budowie
  • Bieżące informowanie osób odpowiedzialnych o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP
  • Minimum 5-letni staż pracy
  • 3-letnie doświadczenie na dużych projektach budowlanych, energetycznych lub Oil & Gas
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. BCompetitive
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim,
  • przyjazną atmosferę pracy,

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.