Connecting

Kosztorysant budowlany

Job title: Kosztorysant budowlany
Contract Type: Permanent
Location: Łódź
Industry:
Salary: PLN6000 per month
Reference: BH-133450
Contact Name: Kamil Kalinowski
Phone Number: +48 223 078 865
Job Published: 30 days ago

Job Description

 Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca oferujący usługi z zakresu budownictwa przemysłowego. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kosztorysant Budowlany
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • Analiza dokumentacji projektowej /technicznej.
  • Sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej.
  • Kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży konstrukcyjno-budowlanej.
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie spływu ofert, analizowanie ofert.
  • Przygotowywanie harmonogramów.
  • Analizowanie rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość branży budowlanej.
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów.
  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office,  Norma Pro.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu
  • Doświadczenie na  stanowisku min. 2 lata

Firma oferuje:
  • Udział w ciekawych projektach
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Pakiet socjalny.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

NES Global Talent is proud to announce the strategic alignment between ourselves and the Fircroft Group to create NES Fircroft, one of the leading human capital solutions businesses for engineering and technical talent globally.