Kosztorysant ds elektrycznych

BH-264308
  • Competitive
  • Poland Wrocław
  • Permanent
  • Power Generation, T&D
  • T&D
Zakres obowiązków:
  • analiza dokumentacji technicznej
  • udział w wizjach lokalnych w celu weryfikacji zakresu prac oraz sprawdzenia rzeczywistych warunków realizacji inwestycji
  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów
  • korespondencja z zamawiającym
  • zapytania do dostawców i podwykonawców
  • analiza ofert dostawców i podwykonawców, sprawdzanie ich kompletności oraz zgodności ze standardami i wymogami technicznymi
  • analiza pozyskanych ofert w celu uzyskania najkorzystniejszych rozwiązań technicznych i handlowych
  • optymalizacja rozwiązań pod względem technicznym i ekonomicznym
  • sporządzenie wycen i udział w przygotowaniu kompleksowych ofert
  • uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach

Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wykształcenie wyższe tytuł inżyniera)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub praktyka na budowie
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej – schematy elektryczne
  • umiejętność obmiarowania i znajomość zasad kosztorysowania robót elektrycznych
  • umiejętność posługiwania się MS Office – Excel, Word
  • znajomość programów wspomagających kosztorysowanie – Norma, Zuzia, Rodos, lub inne (preferowany: NORMA)
  • zaangażowanie, rzetelność i odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość rynku dostawców urządzeń elektroenergetycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, pakiet Multisport,

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.