Mid / Senior Piping Engineer

BH-253253-3
  • 14 000 - 17 000
  • Poland Kraków
  • Permanent
  • Oil & Gas
Dla naszego klienta, inżynieryjnego biura projektowego, specjalizującego się w projektach elektrycznych oraz AKPiA dla przemysłu i energetyki, prowadzę proces rekrutacyjny na stanowisko:

Twój zakres obowiązków
  • Praca w zespole projektowym pod kierunkiem inżyniera prowadzącego, lub zarządzanie takim zespołem
  • Wykonywanie rysunków rozmieszczeń aparatów i urządzeń
  • Projektowanie rurociągów w modelach 2D i 3D
  • Przeglądanie dokumentacji projektowej oraz opracowywanie specyfikacji technicznych
  • Analizowanie i ocenianie rozwiązań branżowych dla zagadnień technicznych o zróżnicowanym stopniu skomplikowania
  • Bieżące uzgadnianie zaproponowanych rozwiązań z Klientem oraz innymi branżami
Nasze wymagania
  • Wykształcenie techniczne
  • Min. 2 lat doświadczenia w projektowaniu instalacji orurowania przemysłowego
  • Znajomość oprogramowania 3D - Smart Plant 3D, AVEVA E3D/PDMS
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Komunikatywność oraz operatywność w działaniu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Doświadczenia w projektowaniu instalacji orurowania przemysłowego
  • Doświadczenie zawodowe na etapie realizacji budowy
Oferujemy
  • Dostosowanie formy zatrudnienia do Twoim możliwości: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Kursy (techniczne), szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, warsztaty techniczne
  • Pracę pełną wyzwań, w której nie ma mowy o nudzie i monotonii
  • Pracę w zespole, który nigdy nie odmawia pomocy

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.