Programista wysokopoziomowy C/Linux

BH-273398
  • 0
  • Poland Warszawa
  • Permanent
  • IT
 Dla naszego klienta, firmy tworzącej systemy teleinformatyczne – polowe i stacjonarne, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Programisty C/Linux (systemy wbudowane)

Opis Stanowiska:
    • tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux
    • projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych
    • wiedza techniczna z zakresu budowy systemów operacyjnych opartych na systemie Linux oraz tworzenia oprogramowania dla takich systemów (POSIX)
    • opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z zakresu telekomunikacji
    • opracowanie scenariuszy testowych i tworzenie testów jednostkowych oraz funkcjonalnych
    • udział w badaniach i sprawdzeniach oprogramowania w warunkach rzeczywistych
    • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
    • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne)
    • ponad 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z tworzeniem oprogramowania komercyjnego w języku C
    • zdolność analitycznego myślenia oraz chęć dalszego rozwoju
    • znajomość języka C++, poziom średniozaawansowany
    • znajomość narzędzi GNU Toolchain (gcc, make, gdb), poziom średniozaawansowany
    • znajomość systemów kontroli wersji (git), poziom średniozaawansowany
    • znajomość technologii sieciowych TCP/IP, poziom średniozaawansowany
    • umiejętność tworzenia skryptów powłoki systemu Linux (Bash/Zsh), poziom średniozaawansowany
    • znajomość języka Python w stopniu podstawowym
    • obywatelstwo polskie

Oferujemy:
  • bezpieczną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w przyjaznym, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • benefity (opieka medyczna, polisa na życie, elastyczny czas pracy, dofinansowanie do urlopu oraz działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej)

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.