Senior Internal Auditor

BH-275141
  • Competitive
  • Poland Szczecin
  • Permanent
  • Power Generation, T&D
  • T&D
Rekrutacja dla lidera z branży chemicznej na stanowisko:

Starszy Audytor Wewnętrzny

Lokalizacja: okolice Szczecina

Główne obowiązki:
  • Zarządzanie audytami wewnętrznymi w Spółce - planowanie, prowadzenie procesów audytowych w obszarach tj. HR, finanse, controlling, handel, zakupy, produkcja, utrzymanie ruchu
  • Prowadzenie dokumentacji związanych z czynnościami audytowymi oraz dokumentowanie i zabezpieczenie dowodów
  • Kontrola i weryfikacja nieprawidłowości - ustalanie przyczyn i skutków
  • Przygotowywanie analiz, sprawozdań i informacji zwiazanych z audytem
  • Przygotowywanie rocznego planu audytów
  • Identyfikacja obszarów ryzyka w Spółce
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (prawo, finanse, rachunkowość, etc.)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze audytu/kontroli wewnętrznej
  • Kwalifikacje do przeprowadzenia audytu wewnętrznego zgodnie z art. 275 ustawy z dnia 27.08.2009r. o finansach publicznych (np. Certyfikat Audytora Wewnętrznego zatwierdzonego przez Ministra Finansów, CIA, CISA etc.)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę przy prestiżowym projekcie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia + premia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku)

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.