Senior IT Support Consultant

BH-275137
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Poland Nowa Sól
  • Permanent
  • IT
Zakres obowiązków
  • Rozwiązywanie incydentów pierwszego i drugiego poziomu oraz odpowiadanie na zgłoszenia serwisowe użytkowników z naszego systemu pomocy technicznej
  • Pomaganie użytkownikom na miejscu w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Zapewnianie wsparcia w naszych dwóch lokalizacjach
  • Konfigurowanie laptopów i innych urządzeń
  • Proaktywna praca nad badaniem i rozwiązywaniem problemów IT
  • Tworzenie dokumentacji dla użytkowników końcowych
  • Instalacja i wymiana sprzętu klienta w oparciu o politykę firmy
Wymagania
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zakresie wsparcia IT, praca w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość: Windows 10/11, Office 365, Teams, Infrastruktura Vmware, Serwery Windows, drukarki, skanery, produkcja IT
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość sieci komputerowych
  • Wdrażanie systemów lokalnych i oprogramowania dla użytkowników końcowych
  • Samodzielność w działaniu i analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Dostępność do podróży służbowych w polsce i za granicą
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pracę pełną wyzwań, ciekawych projektów i w przyjaznym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w atmosferze wzajemnego szacunku
  • Pakiet benefitów obejmujący: prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę LuxMed lubMedicover
  • Ubezpieczenie grupowe, karty sportowe MultiSport, dofinansowanie do okularów, dodatki językowe

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.