Specjalista ds. administracyjno - finansowych

BH-260295
  • Competitive
  • Poland Warszawa
  • Permanent
  • Construction & Infrastructure

Specjalista/Specjalistka ds. administracyjno - finansowych

Zakres obowiązków:
- zarządzanie dokumentacją (gwarancjami wadialnymi, umowami i ubezpieczeniami) pod względem prowadzenia rejestrów, weryfikacji terminowości oraz odpowiedzialności cywilnej
- analiza gwarancji w odniesieniu do wyboru optymalnego rozwiązania
- weryfikacja dokumentów przetargowych względem zgodności i terminowości
- monitorowanie pracy tłumacza i/lub tłumaczenie gwarancji oraz polis
- udział w negocjacjach
- bieżąca współpraca z borkerami w zakresie ubezpieczeń kontraktów oraz ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej dla firmy, mienia etc.
- bieżący kontakt z Zamawiającymi
- weryfikacja dokumentów (aneksów gwarancji, potwierdzeń płatności dla Zamawiających) pod względem prawnym i terminowym
- współpraca z bankami w zakresie wystawiania gwarancji (wadialnych, czynszowych etc.)
- bieżąca współpraca z oddziałem we Francji

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku związane z gwarancjami wadialnymi oraz polisami
- znajomość prawa zamówień publicznych
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, administracja)
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- możliwość pracy hybrydowej
- szeroki pakiet benefitów (m.in. Karta benefits system, ubezpieczenie na życie)

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.