Connecting

5d8dbdc8

PolSKA

Nasze rozwiązania rekrutacyjne są dopasowane do Twoich potrzeb celem uzyskania optymalnych rezultatów.

Założona w 1978 roku spółka NES Global Talent to zdobywająca nagrody firma, zapewniająca rozwiązania rekrutacyjne oparte na globalnym zasobie kandydatów dostarczane przez wyspecjalizowany w wielu branżach zespół ponad 500 konsultantów. To właśnie ludzie stanowią o pomyślnej realizacji projektów, a dzięki ponad 60 biurom w 33 krajach Europy, Afryki, obu Ameryk, Azji, Australii i Bliskiego Wschodu spółka uzyskała dostęp do najbardziej utalentowanych kandydatów w
każdym zakątku świata.

Read more

Read less

94ed1640

Region Image

Banner Default Image

Praca Kontraktowa

Nasi wyspecjalizowani konsultanci bardzo dobrze znają swoje rynki; jesteśmy ekspertami w rozwiązaniach pracy kontraktowej, przeszukamy rynek Kandydatów w celu znalezienia dla Ciebie odpowiedniego zestawu umiejętności i ekspertyzy, aby rozwinąć Twój biznes lub projekt.

Dotrzymujemy ambitnych terminów: zlecając usługi rekrutacyjne do nas, zapewnisz sobie najlepszy zespół projektowy do realizacji Twojego projektu i zagwarantujesz sobie, że przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w zaplanowanym czasie i budżecie.       

Zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze: nie musisz się martwić o przeprowadzanie poszukiwań Kandydatów, przeprowadzimy rozmowy rekrutacyjne oraz sprawdzimy doświadczenie i referencje.      

Zapewniamy zgodność z przepisami: Wypłaty wynagrodzeń dla kontraktorów  są dokonywane w lokalnej walucie, nasz lokalny zespół nadzoruje także poprawność umów.

Rekrutacja stała

Nasz zespół doświadczonych konsultantów dociera do Kandydatów metodologiami Direct Search oraz Networking. Rozumiemy jak ważna jest kultura miejsca pracy i tworzymy relację partnerską z Klientami. Będąc Twoim partnerem dopasujemy Kandydatów do Twojej firmy poprzez jak najlepsze zrozumienie kultury organizacyjnej i zapewnimy by współpraca z nami przyniosła Ci pozytywny rezultat biznesowy. Podzielimy się naszą ekspertyzą i umożliwimy większą kontrolę procesu rekrutacyjnego poprzez:

Dzielenie z Tobą ryzyka: ustalamy odpowiedni przedział czasowy na dostarczenie usługi rekrutacyjnej i oferujemy szereg gwarancji niosący ze sobą konsekwencje finansowe dla nas, jeżeli usługi nie dostarczymy. 

NASZE SPECJALIZACJE

W Polsce nasza firma pośredniczyła w zatrudnieniu pracowników na różnych poziomach kadry kierowniczej i specjalistycznej – od specjalistów ds. roszczeń po dyrektora technicznego w elektrowni. Mamy możliwość obsługi szerokiej bazy klientów, począwszy od niezależnych producentów energii, po międzynarodowych generalnych wykonawców.

 • NAFTA I GAZ

 • ENERGETYKA

 • FARMACJA

 • BUDOWNICTWO

 • PRODUKCJA

 • PRZEMYSŁ
  CHEMICZNY

 • ODNAWIALNE
  ŹRÓDŁA ENERGII

Default Image

News & Insights

Skontaktuj się z nami