Rozwijaj swoją karierę

NES Fircroft to wielokrotnie nagradzany dostawca rozwiązań rekrutacyjnych z ponad 50-letnim doświadczeniem w zatrudnianiu personelu technicznego do najbardziej prestiżowych projektów inżynieryjnych na świecie.

Mamy ponad 100 biur w 45 krajach; do tej pory zatrudniliśmy ponad 20 000 kontraktorów i dodatkowo tysiące stałych pracowników reprezentujących 127 narodowości w 91 krajach. Nasi rekruterzy są specjalistami w różnych dziedzinach, co oznacza, że naprawdę znają swoje rynki i są odpowiednio przygotowani, aby pomóc Ci rozwinąć karierę.

Nasza obecność na całym świecie oznacza, że możemy również zaoferować kandydatom znakomitą obsługę, wspierając Cię w całym procesie wyjazdu na projekt, podczas Twojego kontraktu i poza nim.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z POMOCY NES W CELU ZNALEZIENIA PRACY?

SKORZYSTAJ Z NASZEGO GLOBALNEGO ZASIĘGU

Poprzez ponad 100 biur w 45 krajach, oferujemy ekscytujące możliwości pracy we wszystkich 4 zakątkach świata, w tym w branży offshore.

DOSTĘP DO NASZYCH NAGRADZANYCH USŁUG

Zdobyliśmy prestiżowe nagrody za jakość procedur rekrutacyjnych i usług wsparcia, w tym uznanie za naszą obsługę płacową i zgodność z przepisami prawa. 

DORADZTWO W KARIERZE

Nasi konsultanci są ekspertami na swoich rynkach i udzielą wskazówek, aby Twoje CV, listy motywacyjne i sposób prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej były na najwyższym poziomie w celu zapewnienia Ci stanowiska pracy w branżach inżynieryjnych.​

WIELOBRANŻOWOŚĆ

Zajmujemy się szeregiem dyscyplin technicznych, które można łączyć z wieloma innymi sektorami, co oznacza, że nie będziesz ograniczony do jednego miejsca, w którym możesz pracować.

ZAUFANY DOSTAWCA

Jesteśmy rozpoznawalną na całym świecie marką współpracującą z największymi Klientami na rynkach w których działamy, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kandydatom najlepsze oferty pracy.

STABILNOŚĆ FINANSOWA

Ważny czynnik, jeśli jesteś pracownikiem kontraktowym; jesteśmy zabezpieczeni finansowo i mamy wsparcie w postaci funduszu private equity, co oznacza, że możesz mieć pewność, że otrzymasz wynagrodzenie za wykonaną pracę.

WSPARCIE PROJEKTU

Jeśli jesteś pracownikiem kontraktowym, oferujemy wiele usług wspierających Cię podczas pracy nad zleceniem, w tym organizację podróży i pomoc przy składaniu wniosków wizowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo i dobro naszych kandydatów stawiamy w centrum wszystkiego, co robimy, jesteśmy jednym z nielicznych globalnych dostawców kadry pracowniczej, który zatrudnia własnych konsultantów ds. bezpieczeństwa.

Finance Report

Finanse

Automotive Recruitment

IT i Telekomunkacja

Compliance Services

Projektowanie i Rozwój

Vietnam Recruiter

Walidacja

Zdrowie, Bezpieczeństwo i Środowisko

Biotechnology Recruitment

Inżynieria Chemiczna

Chemical Expertise China

Specjalistyczna Chemia

Biometrics Recruitment

Biotechnologia

Commercial Automotive Staff

Przedsięwzięcia podwodne i podpowierzchniowe

Compliance in your Thailand based workforce

Montaż rur

Sector Image

Kontrola Projektu

Pharmaceutical Worker

Farmaceutyka

NASZE REGIONY

Za pośrednictwem ponad 100 biur możesz starać się o pracę w kraju jak i zagranicą, na lądzie oraz w branży offshore.

SZUKASZ PRACY?

Przeszukaj najnowsze oferty pracy poniżej, możesz również zajerestrować swoje CV, aby pomóc naszym rekruterom znaleźć oferty odpowiednie dla Ciebie.

Compliance Services

Szukaj pracy w branżach technicznych

Energy Contractor

Zarejestruj swoje CV