Inżynier budowy – branża energetyczna

BH-265102
  • Competitive
  • Poland Poland
  • Permanent
  • Power Generation, T&D
  • T&D
Twój zakres obowiązków
• Współpraca z Kierownikiem projektu oraz Kierownikiem Budowy,
• Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców,
• Prowadzenie gospodarki materiałowej na budowie – pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i sprzęt, dokonywanie zamówień,
• Sporządzanie wspólnie z przełożonym harmonogramów realizacji projektów,
• Nadzór nad procesem realizacji budowy,
• Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji powykonawczej i jakościowej,
• Ewidencjonowanie zdarzeń i raportowanie postępu prac,
• Współpraca z innymi działami Spółki.
Nasze wymagania
• Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku energetycznym lub budowlanym,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracach na obiektach WN,
• Samodzielność i efektywność w działaniu,
• Umiejętność pracy pod presją czasu,
• Gotowość do pracy bezpośrednio na budowie na obszarze całej Polski – czynny udział w realizowanych pracach,
• Prawo jazdy kat. B,
• Dobra znajomość obsługi komputera.
To oferujemy
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
• samodzielne, odpowiedzialne stanowisko dające duże możliwości rozwoju kompetencji zawodowych,
• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
• pracę w młodym i kompetentnym zespole ludzi,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
• udział w realizacji dużych i ambitnych projektów,
• niekorporacyjną atmosferę pracy,
• niezbędne narzędzia do pracy w tym m.in. samochód służbowy również do użytku prywatnego,