Wsparcie pracowników kontraktowych

NES Fircroft z dumą wspiera ponad 20 000 pracowników kontraktowych na kontraktach na całym świecie. Pomogliśmy im znaleźć pracę odpowiadającą ich celom zawodowym, umieszczając ich na najbardziej zaawansowanych technologicznie projektach na świecie.

Nasze usługi wykraczają poza tradycyjną rekrutację; Rozumiemy, że przeprowadzka związana ze zmianą pracy może być zniechęcająca i gwarantujemy wsparcie naszych kontraktorów przez cały okres mobilizacji, w trakcie trwania projektu, aż do repatriacji. Pomagamy w rozwiązywaniu wszystkich logistycznych problemów, żeby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie wsparcie, którego potrzebujesz, aby bezproblemowo przejść do nowego środowiska pracy. W naszych biurach pracują lokalni konsultanci, co gwarantuje, że działamy w tej samej strefie czasowej, komunikujemy się w lokalnym języku i przejawiamy zrozumienie lokalnej kultury i praktyk. Jesteś w dobrych rękach.

MOŻESZ LICZYĆ NA NASZE WSPARCIE W TRAKCIE TRWANIA PROJEKTU

Zajmujemy się wszystkimi sprawami logistycznymi, aby zapewnić Ci wygodę i gotowość do rozpoczęcia projektu w uzgodnionym terminie. Zatrudnienie za pośrednictwem NES oznacza, że będziemy wspierać Cię w:

WIZACH I POZWOLENIACH NA PRACĘ

Nasz zespół wizowy pomoże Ci w załatwieniu formalności, gwarantując, że cały proces ubiegania się o wizę i jej uzyskiwania przebiegnie sprawnie. Współpracujemy z zagranicznymi ambasadami na całym świecie, dzięki czemu posiadamy kontakty, zasoby i wiedzę, które zapewnią Ci gotowość do pracy kiedy tylko będziesz tego potrzebować.

PAYROLL

Świadectwem naszej wyjątkowej obsługi jest nie tylko ponowna akredytacja prestiżowej organizacji Payroll Quality Partnership, ale także wyróżnienie branżowe w kategorii „Global Payroll Provider of the year” w 2019 roku.

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

Zdrowie naszych kontrahentów jest dla nas najważniejsze. Nasi kontraktorzy są objęci wiodącymi w branży ubezpieczeniami medycznymi, gwarantującymi usługi medyczne najlepszej jakości - zarówno tych rutynowych, jak i w razie nagłych wypadków.

DOBRE SAMOPOCZUCIE

Rozumiemy Twoje środowisko pracy i jesteśmy przygotowani na sytuacje awaryjne w przypadku incydentu związanego z bezpieczeństwem. Poprzez współpracę z firmami zajmującymi się doradztwem w zakresie ryzyka na całym świecie, zapewniamy pomoc w ewakuacji, dzięki czemu możesz być spokojny podczas pracy na zagranicznym projekcie.

EKSPERCI DS. ZGODNOŚCI

Przestrzegamy prawa międzynarodowego i wiemy, do płacenia jakich podatków jesteś zobligowany, kiedy i gdzie, a także wiemy, które ubezpieczenia najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Dzięki naszemu wsparciu nie musisz martwić się o problemy prawne lub skomplikowane formalności, ułatwiamy ten proces.

REZERWACJE PODRÓŻY

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z jednego projektu na drugi, pomiędzy krajami, czy przenosisz się na stałe za granicę, nasz Travel Team ma doświadczenie w organizowaniu nawet najbardziej skomplikowanych podróży. Zarezerwujemy loty i zorganizujemy lokalny transport w Twoim imieniu, upewniając się, że bezproblemowo dotrzesz do celu i w zaplanowanym budżecie.

ADAPTACJA W NOWYM KRAJU

Pomożemy Ci zaaklimatyzować się w nowej lokalizacji, od spotkania na lotnisku po przylocie i wsparcia językowego, po doradztwo w zakresie odpowiedniej edukacji i rekomendacji zajęć rekreacyjnych. W razie potrzeby zorganizujemy wycieczki zapoznawcze, abyś czuł się bardziej komfortowo w nowym otoczeniu.

REPATRIACJA

Gdy zlecenie dobiegnie końca, nasz zespół rekrutacyjny znajdzie dla Ciebie następną pracę, niezależnie od tego, czy będzie to wymagało ponownego wyjazdu za granicę, czy powrotu do kraju. Od punktu A do punktu B pomożemy Ci przyswoić lokalną kulturę i udzielimy praktycznych porad.

ZAKWATEROWANIE

Znajdziemy dla Ciebie zakwaterowanie krótkoterminowe po przyjeździe do nowego miejsca docelowego. Współpracujemy i mamy podpisane umowy z hotelami i właścicielami nieruchomości na obszarach projektów, więc wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze oferty. W dłuższej perspektywie przedstawmy Ci nieruchomości na wynajem długoterminowy i pomożemy w uzyskaniu korzystych warunków najmu.

OCHRONA KONTRAKTORÓW 24/7

Międzynarodowe prace inżynieryjne i techniczne mogą odbywać się w trudnych warunkach, co może powodować niepokój naszych wykonawców i ich rodzin. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Nasza globalna obecność oznacza, że nigdy nie jesteśmy daleko od kontrahentów, których wspieramy - w sytuacjach awaryjnych mamy partnerów na miejscu. Aby upewnić się, że w pełni rozumiemy konsekwencje lokalizacji miejsca realizacji projektu, uczestniczymy w tym samym szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa, co Ty, biorąc udział w wrogim szkoleniu z zakresu świadomości ekologicznej i scenariuszach zarządzania kryzysowego.

Sector Image

Współpracujemy z Control Risks, wiodącą niezależną globalną firmą doradczą w zakresie ryzyka, która posiada w swoich zasobach specjalistów rządowych, policyjnych, bankowych, medialnych i prawnych na wszystkich kontynentach. Firma dostarcza informacje w czasie rzeczywistym i pomoc zespołu, który szybko wyprowadzi Cię z niebezpiecznych sytuacji.

Alternative Energy Worker

Control Risks posiada wielojęzyczną infolinię i jest czynna 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Możesz do nich zadzwonić:

  • Po porady dotyczące podróży
  • Po poradę przed rozpoczęciem kontraktu
  • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z bezpieczeństwem
  • Po poradę na temat obszarów, których należy unikać w danym regionie

Control Risks, Infolinia:

+44 (0) 20 7939 8674

Staffing expertise for a brighter tomorrow

Get in touch