Administration Specialist

BH-266338
  • Competitive
  • Poland Nysa
  • Permanent
  • Power Generation, T&D
  • T&D
Rekrutacja dla firmy wykonawczej z branży OZE na stanowisko:

Administrator/ka biura

Lokalizacja: Nysa

Obowiązki:
- kompleksowa obsługa biura terenowego
- zarządzanie i administrowanie dokumentów budowy (korespondencja, dokumentacja, obieg dokumentów na budowie)
- prowadzenie rejestrów budowy (korespondencja, zmiany, spływ dokumentacji projektowej)
- redagowanie pism, protokołów, przygotowywanie raportów, sprawozdań, zestawień w Excel
- opracowywanie i ewidencjonowanie protokołów odbioru i kontraktów z klientami
- przyjmowanie gości/klientów biura budowy
- zamawiane materiały BHP, spożywcze, biurowe
- wsparcie bezpośredniego przełożonego w codziennych obowiązkach administracyjno - biurowych
- reprezentowanie biura i dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
- znajomość MS Office (w szczególności Excel)
- znajomość programu SAP - mile widziane
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy:
- pracę na pełen etat przy ciekawym projekcie
- pracę stacjonarną
- Umowę o pracę lub kontrakt B2B
- szeroki pakiet benefitów (m.in. dofinansownanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna etc.)