Ekspert ds. przemysłowych pomp ciepła

BH-270469
  • Competitive
  • Poland Warszawa
  • Permanent
  • Power Generation, T&D
  • T&D
NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego klienta, NES prowadzi rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • przygotowanie koncepcji i ofert na realizację inwestycji w zakresie: rozwiązań optymalizujących zużycie energii i innych mediów z wykorzystaniem pomp ciepła oraz agregatów chłodniczych i klimatyzacyjnych, optymalizacji pracy pomp ciepła oraz agregatów chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • przeprowadzanie audytów i analiz zużycia energii oraz efektywności działania pomp ciepła i agregatów chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • przygotowanie bilansów energetycznych procesów
  • pozyskiwanie ofert od dostawców i podwykonawców
  • wycena szacunkowa prac, robót, montażu oraz materiałów z zakresu instalacji grzewczych i chłodniczych
  • analiza dokumentacji pod kątem kompletności, zgodności z wymaganiami danego projektu
  • tworzenie ofert techniczno-handlowych
  • tworzenie baz cenowych i podwykonawców
  • kontakty z inwestorami, negocjacje merytoryczne
  • analiza finansowo-kosztowa oferty (ustalenie poziomu narzutów, marży i rezerwy)
  • bieżąca analiza kosztów oferty oraz inwestycji w czasie realizacji

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie na jednym z kierunków: inżyniera środowiska, energetyka, ciepłownictwo, ogrzewanie, klimatyzacja, energetyka, inżynieria sanitarna
  • co najmniej 5, optymalnie 8, lat doświadczenia na stanowisku technologa / projektanta przemysłowych instalacji wykorzystujących pompy ciepła, agregaty klimatyzacyjne i chłodnicze
  • znajomość rynku dostawców i podwykonawców branżowych
  • praktyczna, bardzo dobra znajomość budowy pomp ciepła i agregatów chłodniczych
  • praktyczna, bardzo dobra znajomość zagadnień optymalizacji COP pomp ciepła i agregatów chłodniczych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość programów: AutoCAD, Excel - poziom bardzo dobry, Word – poziom dobry
  • praktyczna umiejętność negocjowania
  • dokładność, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • przejrzyste i korzystne warunki zatrudnienia
  • aktywne uczestniczenie w transformacji energetycznej polskiego przemysłu
  • atmosferę pracy opartą na współpracy i pozytywnych relacjach
  • rozwój kompetencji i zdobywanie doświadczeń w realizacji projektów dla branży energetycznej i przemysłowej
  • współpraca i wymiana doświadczeń w międzynarodowej grupie kapitałowej