Inżynier Projektu

BH-264425
  • negotiable
  • Poland Nysa
  • Permanent
  • Manufacturing
Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w sektorze spożywczym, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier Projektu (m/k)

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych zorientowanych na rozbudowę i modernizację linii produkcyjnych;
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej z uwzględnieniem kluczowych koncepcji i budżetów;
  • Podejmowanie działań administracyjnych związanych z uzyskaniem pozwoleń;
  • Sprawowanie kontroli nad wyznaczonym budżetem, rozliczanie wykonawców i zatwierdzanie faktur;
  • Analiza ofert u dostawców i przygotowywanie zamówień;
  • Współpraca z dostawcami i nadzorowanie ich pracy;
  • Bieżąca kontrola realizacji i koordynowanie działań zespołu projektowego w trakcie trwania projektu;
  • Uczestnictwo w odbiorze maszyn oraz całych linii produkcyjnych;
  • Podejmowanie działań mających na celu optymalizację procesu produkcyjnego i jakości wywarzanych produktów.
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z prowadzeniem projektów inwestycyjnych w środowisku produkcyjnym (preferowana branża spożywcza);
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych w środowisku produkcyjnym;
  • Znajomość technik i narzędzi z zakresu zarządzania projektami;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Znajomość programu CAD lub podobnych;
  • Analityczne myślenie, inicjatywa w działaniu i proaktywne podejście;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Udział w ciekawych projektach technologicznych nastawionych na rozwój organizacji;
  • Swoboda w działaniu i podejmowaniu decyzji istotnych z punktu widzenia projektu;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta sportowa;
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.