Personel Kontraktowy

NES Fircroft specjalizuje się w zakresie pracowników kontraktowych, oferując rozwiązania rekrutacyjne na projekty w różnych sektorach inżynieryjnych, w tym w przemyśle naftowym i gazowym, energetycznym, budowlanym, odnawialnych źródeł energii oraz Life Science.

Nasz międzynarodowy, wielokrotnie nagradzany zespół ma ponad 50-letnie doświadczenie w rekrutacji pracowników tymczasowych i kontraktorów oraz w zarządzaniu wykonawcami i składa się z wyspecjalizowanych konsultantów, którzy bardzo dobrze znają swoje rynki.

Współpracujemy z najbardziej poszukiwanymi inżynierami na świecie i przeszukamy globalną pulę talentów, aby znaleźć odpowiednie umiejętności i wiedzę specjalistyczną, aby rozwijać Twoją firmę lub projekt.

MASZ GWARANCJĘ ZGODNOŚCI Z PRZEPISAMI

Ułatwiamy Ci to; Outsourcing usług związanych z zatrudnieniem kontraktowym oznacza, że otrzymasz najlepszych pracowników tymczasowych do swojego projektu, dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujesz.

Outsourcing personelu projektowego oznacza, że...

DOSTAJESZ DOSTĘP DO NAJLEPSZYCH TALENTÓW

Posiadamy ponad 100 biur na całym świecie i zrekrutowaliśmy ponad 127 narodowości w 91 krajach; nasza pula kandydatów jest zarówno międzynarodowa, jak i bardzo doświadczona.

OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE

Nie musisz martwić się poszukiwaniami, przeprowadzaniem rozmów kwalifikacyjnych czy sprawdzaniem referencji. My się tym zajmiemy.

SKRACASZ CZAS PROCESU REKRUTACYJNEGO

Dotrzymujemy ambitnych terminów, aby zapewnić, że pracownicy będą dostarczeni na czas i zgodnie z budżetem w Twoim planie biznesowym.

MASZ GWARANCJĘ ZGODNOŚCI Z PRZEPISAMI

Płatności dla kontrahentów są dokonywane w lokalnej walucie, a nasze regionalne zespoły ds. compliance nadzorują umowy.

MOBILIZUJESZ I WSPIERASZ SWOICH KONTRAKTORÓW

Zajmujemy się procesami wizowymi i pozwoleniami na pracę, mobilizacją kandydatów, organizacją miejsc noclegowych i płacami.

POSIADASZ ROZWIĄZANIA DOPASOWANE IDEALNIE DO POTRZEB

W zależności od Twoich potrzeb możemy pracować z Twojego biura zarządzając procesem rekrutacji, oferując doradztwo i opracowując strategiczne plany rekrutacyjne oraz raporty postępów.

ZAPEWNIENIE ZGODNOŚCI Z PRZEPISAMI

NES posiada wyspecjalizowany Zespół ds. Compliance, wchodzący w skład Departamentu ds. Umów i Prawnych, który zapewnia ekspertyzę w zakresie zgodności handlowej, ryzyka, BHP, jakości, ochrony danych, zarządzania podróżami i ubezpieczeniami.

Departament ma siedziby w 6 lokalizacjach: Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Australii, Malezji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Norwegii, więc nasze rozmieszczenie geograficzne gwarantuje, że w pełni rozumiemy konsekwencje ustawodawstwa regionalnego dla zakresu projektu. Nigdy nie pozwolimy pracownikowi rozpocząć pracy w Twojej firmie bez upewnienia się, że jest on doinformowany w zakresie prawa podatkowego zgodnego z lokalnymi przepisami.

znamy przepisy prawne umożliwiające wykonawcom pracę zgodnie z przepisami, oszczędzając czas i wydatki związane z szukaniem dodatkowych porad handlowych i podatkowych.

oferujemy szereg programów ubezpieczeniowych dla wykonawców, w tym: odpowiedzialność pracodawców, odszkodowania pracownicze, odpowiedzialność ogólna i programy odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane takimi incydentami, jak obrażenia, śmierć, uszkodzenie mienia i obrażenia innych osób.

nasz globalny doradca finansowy, Deloitte, umożliwia nam śledzenie bieżących problemów i trendów w zakresie przepisów podatkowych, regulacyjnych i sądowych, co oznacza, że mamy łatwy dostęp do profesjonalnych informacji finansowych.

CZY TWOJA FIRMA DZIAŁA W BRANŻY ENERGETYCZNEJ? ZAPEWNIMY WSPARCIE W OBSŁUDZE TWOICH PRACOWNIKÓW

Oddelegowanie pracowników w odległe miejsce może być wyzwaniem, szczególnie w przypadku pracowników zagranicznych. Oprócz wiedzy w zakresie rekrutacji oferujemy również wiodące w branży usługi wsparcia mobilności wykonawców, kompleksowe ubezpieczenia i zarządzanie listami płac, aby zapewnić wsparcie dla wykonawców naszych klientów na każdym etapie projektu.

Dbając o Twoją kadrę pracowniczą, usuwamy logistyczne problemy i pozwalamy Ci skoncentrować się na prowadzonej działalności. Nasze zespoły regionalne działają w Twojej strefie czasowej, komunikują się w lokalnym języku i przejawiają zrozumienie lokalnej kultury i praktyk, aby wesprzeć Cię w…

WIZACH I PODRÓŻACH

Zapewniamy pełne wsparcie kontraktorom w trakcie procesu ubiegania się o wizę/pozwolenie na pracę oraz zajmujemy się całą logistyką podróży przez cały czas trwania projektu.

ZAOFEROWAĆ POMOC NA MIEJSCU

Oferujemy spotkania i pozdrowienia na lotnisku, eventy zapoznawcze i pomoc w rejestracji w lokalnych przychodniach, szkołach, bankach, aby Twoi inżynierowie mogli skupić się w pełni na projekcie.

ZNALEZIENIU ZAKWATEROWANIA

Wspieramy w poszukiwaniach mieszkania oraz zakwaterowania krótko- i długo - terminowego, w tym ułatwiamy zarządzanie wynajmem nieruchomości, aby zapewnić Twoim pracownikom aklimatyzację w nowym środowisku.

W najgorszym przypadku stosujemy procesy zaprojektowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa personelowi dzięki wiodącym w branży doradcom do spraw bezpieczeństwa oraz procedurom ewakuacyjnym. Tworzymy z Tobą plany awaryjne dla konkretnych sytuacji, aby określić planowaną reakcję na incydent awaryjny, w tym sposób, w jaki będziemy współpracować z własnymi zespołami pierwszego reagowania i zarządzania kryzysowego.

•W nagłych przypadkach medycznych współpracujemy z Państwem w celu zorganizowania repatriacji poszkodowanego i kontynuacji leczenia.

•W scenariuszach zagrażających informujemy Twoich wykonawców o scenariuszu i oferujemy praktyczne porady mające na celu zapewnienie im bezpieczeństwa.

•W okolicznościach, które wymagają ewakuacji, korzystamy z naszego zaawansowanego systemu śledzenia podróży, aby zidentyfikować ostatnie ruchy wykonawcy i korzystamy z pomocy naszego zespołu ds. Podróży w celu zorganizowania transportu.

W celu zapewnienia pełnej ochrony wszystkim interesariuszom, proponujemy ubezpieczenia niezbędne do pokrycia naszej odpowiedzialności prawnej wobec klientów i osób trzecich. Nasza oferta ubezpieczeń spełnia wszystkie ustawowe zobowiązania i obejmuje odpowiedzialność publiczną (odpowiedzialność ogólna i OC), odszkodowania pracownicze i odpowiedzialność pracodawcy.

Nasze globalne ubezpieczenia są wiodącymi w branży; Oferujemy elastyczne polisy ubezpieczeniowe dopasowane do Twojej lokalizacji, branży i wymagań umowy.

Nasz wielokrotnie nagradzany zespół ds. płac ma strukturę regionalną i wspiera płynną działalność w zakresie płac ponad 10 000 pracowników pracujących w ponad 70 krajach. Nasza usługa kadrowo-płacowa jest akredytowana przez prestiżową organizację w zakresie jakości płac, a także zdobyła nagrodę branżową „Payroll provider of the year” podczas CIPP Excellence Awards 2016.

Administracja płac: usprawniamy proces płacowy i gwarantujemy, że każdemu kontrahentowi zapłacimy prawidłowe wynagrodzenie w terminie i w wymaganej walucie.

  • Dysponujemy bankami umożliwiającymi dokonywanie płatności w ponad 35 walutach na całym świecie. Dokładamy wszelkich starań by Kontraktorzy otrzymywali wynagrodzenie w obiecanym terminie.
  • Monitorujemy i raportujemy nadgodziny i kluczowe wskaźniki wydajności, nadzorujemy karty czasu pracy i ograniczamy zmiany w grafiku po ich zatwierdzeniu, dzięki temu pomagamy obniżyć koszty zatrudnienia bez konieczności spędzania godzin na analizowaniu arkuszy kalkulacyjnych.
  • Dokładamy wszelkich starań, aby proces był jak najłatwiejszy i jak najbardziej przyjazny dla wszystkich pracowników, co obejmuje również udostępnienie im osoby kontaktowej w NES w przypadku jakichkolwiek problemów.
  • Możesz wybrać w jakim zakresie będziemy zarządzali administracją płac. Możemy zintegrować nasze oprogramowanie z Twoim systemem zakupowym online, co pozwoli Ci lepiej zarządzać swoimi finansami.

Finansowanie listy płac: Rozumiemy, że Twój projekt może nie generować natychmiastowych zysków i możemy zarządzać przepływem gotówki w Twoim imieniu, konsolidując wszystkie płatności w jedną fakturę płatną na wcześniej ustalonych warunkach, gwarantując pracownikom, że otrzymają wynagrodzenie na czas.

Staffing expertise for a brighter tomorrow

Get in touch