Zatrudnienie na stałe

NES Fircroft specjalizuje się w rekrutacji pracowników na stałe zatrudnienie na wielu rynkach inżynieryjnych i technicznych, w tym w przemyśle naftowym i gazowym, chemicznym, energetycznym, odnawialnych źródeł energii, produkcji, budownictwa i Life Science.

Nasz międzynarodowy, wielokrotnie nagradzany zespół ma ponad 50-letnie doświadczenie w metodologiach headhuntingu i executive search, zatrudnianiu kadry do pracy na etat, organizowaniu złożonych działań związanych z wyszukiwaniem kandydatów i składa się z konsultantów z różnych sektorów, którzy dogłębnie znają swoje rynki. Mamy ugruntowaną reputację na rynkach globalnych, która przejawia się dużym zaangażowaniem kandydatów na naszych platformach online i offline; dzięki ponad 60 biurom na całym świecie i globalnej infrastrukturze możemy być pewni, że zlokalizujemy talenty, których potrzebujesz, aby rozwijać Twój biznes.

POMOŻEMY CI W TWOICH POTRZEBACH ZWIĄZANYCH Z ZATRUDNIENIEM NA STAŁE

PARTNER W REKRUTACJI PRACOWNIKÓW NA STAŁE

Tworzymy trwałe relacje biznesowe; współpracując z Tobą, dopasowujemy kandydatów do Twoich potrzeb w oparciu o szczegółowe wyszukiwanie i dogłębne zrozumienie Twojej działalności, aby zapewnić obustronnie korzyści, które przynoszą pozytywne rezultaty biznesowe.

Gdy przekażesz nam swoje wymagania dotyczące rekrutacji pracowników na stałe, podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i umożliwimy lepszą kontrolę procesu zatrudnienia poprzez:

PODZIELENIE SIĘ DOSTĘPEM DO NAJLEPSZYCH KANDYDATÓW

Mamy ponad 100 biur na całym świecie i zrekrutowaliśmy ponad 127 narodowości w 91 krajach; nasza baza talentów kandydatów jest międzynarodowa

OSZCZĘDZENIE TWOJEGO CZASU I PIENIĘDZY

Nie musisz martwić się przeprowadzaniem poszukiwań, rozmów rekrutacyjnych lub sprawdzaniem referencji.

My się tym zajmiemy.

MAPOWANIE TALENTÓW

Nasza zaawansowana infrastruktura rynkowa umożliwia nam kompetentne porównywanie kandydatów w określonych regionach i sektorach, co pozwala doprecyzować profil poszukiwań kandydatów.

DZIELENIE SIĘ RYZYKIEM

Ustanawiamy odpowiednie ramy czasowe, w których jesteśmy w stanie zrekrutować pracowników i oferujemy szereg gwarancji, które w przypadku opóźnień lub niepowodzenia projektu niosą dla nas konsekwencje finansowe.

ELASTYCZNA PRACA

Jesteśmy gotowi pomagać naszym klientom przy projektach rekrutacyjnych, pracując z ich biur lub z naszego biura. W zależności od Twoich potrzeb możemy założyć tymczasowe biuro projektowe w Twojej lokalizacji.

DOPASOWANE, SKALOWALNE ROZWIĄZANIA

Sprawiamy, że proces jest łatwy i bezproblemowy; zarządzamy projektem rekrutacyjnym, doradzamy, tworzymy strategiczne plany rekrutacyjne i raporty postępów.

Executive Search

Zapewniamy najlepsze w branży umiejętności i kompetencje na kluczowych stanowiskach w firmie. Dokonując szczegółowej analizy obecnego rynku i bazy potencjalnych kandydatów, zapewniamy ukierunkowane podejście, które gwarantuje najlepszych specjalistów potrzebnych do Twojego biznesu.

Engineer

Zachowujemy poufność przez cały proces, zarządzając projektem w delikatny sposób, aby połączyć interesy klienta i kandydata.

Energy Market Insights

Przeprowadzamy indywidualną ocenę, korzystając z naszej obszernej bazy danych, kompleksowych raportów i analiz za pomocą technologii w celu identyfikacji wykwalifikowanych kandydatów.

Staffing expertise for a brighter tomorrow

Get in touch